تست فلزیاب سیمپلکس اولترا SIMPLEX ULTRA (عمق+ویدئو فارسی)

تست از دستگاه سیمپلکس اولترا simplex ultra که این فلزیاب نقطه زن یک کاسه فلزی 15 سانتی متری را از پشت دیوار به راحتی سنس می کند.

دقت داشه باشید، کاسه فلزی که در ویدئو مشاهده میکنید در فاصله 1.5 متری از لوپ دستگاه قرار دارد.

تست عمق کاوش سیمپلکس اولترا

سیمپلکس اولترا در تست های میدانی تا عمق 1.5 متری راحت جواب می دهد و اگر حجم فلز بزرگ باشد تا 2 متر هم نقطه زنی می کند.

سیمپلکس اولترا simplex ultra در واقع یک دستگاه نقطه زن سکه یاب است. در تست سکه زنی سیمپلکس اولترا توانسته است یک سکه به قطر 2 سانتی متر را در عمق 30 سانتی متری به راحتی نقطه زنی می کند.

سیمپلکس اولترا simplex ultra یک فلزیاب VLF نقطه زن است. دقت کنید برای نتایج تست به ویژه عمق زنی این گونه فلزیاب ها، هرچقدر حجم فلز بزرگ تر باشد دستگاه عمق بیشتری را پشتیبانی می کند.

دستگاه فلزیاب سیمپلکس اولترا از سیستم های نقطه زن خوب بازار است. ثبات بالا، تفکیک قوی و حذف آهن دارد. سیمپلکس ultra یک نقطه زن جدید و پرقدرت محصول شرکت نوکتا ماکرو ترکیه می باشد.

تست در هوا یا زمین

برای تعدادی از کاربران شاید سوال پیش بیاید که این تست در عمق زمین به چگونه است؟

تست سیمپلکس اولترا در زمین و خاک هم به مانند تست در هوا است و فرق زیادی از این بابت ندارد. یعنی شما همان کاسه 15 سانتی متری را در خاک قرار دهید و با دستگاه سنس کنید همینقدر عمق می زند.

فقط نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید در تست درون خاک در مناطقی که زباله های فلزی یا امواج الکترومغناطیسی مزاحم وجود دارند نیاز به تنظیمات حساسیت و حذف نویز می باشد که این مورد به بخش آموزش اپراتوری دستگاه برمیگردد که قبل از خرید باید آن را مد نظر قرار دهید.

این دستگاه هم اکنون موجود است. از طریق بخش “تماس با ما” سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره فلزیاب 09031489488