تست لورنز Z1 (زد وان) با طلا در خاک | فیلم عمق زنی (فارسی)

تست لورنز z1 (زدوان) با حلقه طلا درون خاک زمین و میزان عمق مفیدی که لوپ دستگاه در این عمق می تواند بزند (حداقل و حداکثر) از سوالات مهم کاربران بوده و است. ویدئوی زیر از تست یک حلقه طلا با نقطه زن لورنز زد1 می باشد که می توانید آن را مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده کردید، در تست اول لورنز z1 زد وان از یک حلقه طلا درون خاک استفاده است. اپراتور حلقه طلا را به صورت مورب در فاصله 40 سانتی متری خاک با لوپ نقطه زن قرار می دهد و دستگاه شروع به بوق زدن می کند. در این تست از لوپ کوچک فلزیاب زد وان یعنی کویل 35 DD استفاده شده است.

یک ویژگی مهم تست لورنز زد 1 با حلقه طلا درون خاک در این است که این دستگاه گنج یاب آلمانی فلز طلا (در حجم کم مانند حلقه) را با حساسیت و دقت بالا به درستی نقطه زنی می کند که یک عملکرد عالی به حساب می آید.

تفاوت تست لورنز زد وان: درون خاک (زمین) و هوا

بهتر است قبل خرید هر نوع دستگاه فلزیاب، ابتدا آن را درون زمین و خاک تست کنیم. ولی نتایج تست لورنز z1 نشان داده است تفاوتی در تست در خاک و هوا این گنج یاب آلمانی نیست.

در واقع میزان عمق کاوشی که برای این حلقه طلا در درون خاک مشاهده کردید در تست هوا نیز همین اندازه و عمق برای عملکرد دستگاه به ثبت رسیده است. پیشنهاد میکنم فیلم تست لورنز z1 در هوا و با حلقه طلا که در پست جداگانه ای تهیه کرده ایم را ببینید.

این دستگاه هم اکنون موجود است. از طریق بخش “تماس با ما” سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره فلزیاب 09031489488