تست لورنز Z1 (طلا) توسط خریدار دستگاه (ویدئو فارسی)

0
(0)

ویدئوی این تست لورنز z1 (زد وان) با حلقه طلا توسط یکی از خریدارن دستگاه و در محیط خانه ضبط شده است. در این تست دستگاه با لوپ 35 DD که جزء کویل های کوچک محسوب می شود یک حلقه طلا را در فاصله 40 سانتی متری سنس کرده و بوق می زند.

لوپ کوچک نقطه زن لورنز توانایی عمق زنی تا 2 متر را دارد. البته این امر بستگی به چند عامل دارد، از مهم ترین عواملی که در میزان عمق زنی لورنز تاثیر دارد، حجم فلز، تنظیمات خود دستگاه و نوع لوپ مورد استفاده است.

تست فلزیاب در خانه

یک موضوع کلی و مهم درمورد تست انواع دستگاه های فلزیاب در خانه این است که بهتر است این کار را انجام ندهید. وجود فلزات زیادی در اطراف و همچنین جریان های الکترومغناطیسی مزاحم مانند سیم های برق قدری بر عملکرد فلزیاب ها تاثیر می گذارد. نتیجه تست بهتر در محیط باز اتفاق می افتد. این یک قاعده کلی برای همه فلزیاب ها می باشد.

آیا تست در هوا لورنز z1 با تست در خاک فرق دارد؟

در پاسخ به این سوال تست در هوا لورنز z1 با تست در خاک فرق دارد باید گفت: خیر! همانطور که در پست های قبلی نیز اشاره کردیم، بهترین نوع تست به ویژه در زمان خرید دستگاه، تست در خاک و زمین می باشد ولی دستگاه لورنز z1 که یک گنج یاب معتبر در دنیا می باشد در تست های خود چه در هوا و چه در خاک نتایج مشابهی از خود باقی گذاشته است.

اگر مایلید تست همین دستگاه را در خاک ببینید، ما در پست جدا یک ویدئو با موضوع تست لورنز زد وان در خاک را منتشر کرده ایم که با کلیک روی لینک میتوانید نتایج تست را مشاهده کنید.

این دستگاه هم اکنون موجود است. از طریق بخش “تماس با ما” سایت با ما در ارتباط باشید.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره فلزیاب 09031489488 09031489488 مشاوره فلزیاب