تست فلزیاب لورنز Z2 (زد تو) | چقدر عمق میزنه؟ (+ویدئو)

0
(0)

تست دستگاه لورنز z2 زد تو یکی از دغدغه های مهم اپراتورهای فلزیاب، گنج یاب و خریداران این سیستم است. اینکه مطالبی که از سایت سازنده (deepmax) یعنی شرکت لورنز دیپ مکس درمورد عمق زنی دستگاه عنوان می شود تا حقیقتی که در واقعیت و تست عنوان می شود بسیار مهم است.

نتایج تست لورنز Z2 (زد تو) با لوپ بزرگ

خب همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده کردید در ابتدا برای تست لورنز Z2 از لوپ بزرگ اورجینال که اندازه ابعاد فریم آن 1 در 1 متر است استفاده شده است. 3 نوع فلز با ابعاد تقریبی 10 در 10 سانتی متری مورد تست قرار گرفتند.. نتایج تست Z2 (زد تو) به شکل زیر است:

  • تست با دیسک فلزی 10*10 و سنس در عمق 135 سانتی متری
  • تست با حلقه فلزی 10*10 و بوق دستگاه در عمق 130 سانتی متری
  • تست با فنجان فلزی 7*7 در عمق 130 سانتی متری
  • سنس کف بیل فلزی در عمق بیش از 2.5 متر

تست در هوا لورنز

گرچه این تست در هوا اتفاق افتاد ولی به گفته اکثر اپراتورها تست در خاک لورنز Z2 زد تو (حداقل برای این فلزیاب آلمانی) تفاوتی آنچنانی با تست در هوا ندارد.

تست عمق کاوش لورنز Z2 با لوپ کوچک 35 سانتی متری DD که در کیت اورجینال شرکت قرار دارد برای اعماق کم و فلزات کوچک مانند سکه و انگشتر و حلقه مناسب است. نتایج تست با لوپ کوچک نیز 23 سانتی متر تا نزدیک 2 متر است.

چه چیزهایی در تست لورنز بر روی عمق تاثیر می گذارد؟

خب اگر پست جدول عمق زنی لورنز z2 (زد تو) را دیده باشید متوجه می شوید مهم ترین چیزی که بر عمق در تست تاثیر گذار است تنظیمات دستگاه است. البته موارد دیگری مانند نوع و اندازه لوپ، حجم و اندازه فلز هدف، نوع خاک، میزان رطوبت و دما نیز در این امر دخیل هستند.

این دستگاه هم اکنون موجود است. از طریق بخش “تماس با ما” سایت با ما در ارتباط باشید.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره فلزیاب 09031489488 09031489488 مشاوره فلزیاب